Reklama

Reklama

Radio Zet: Siedziba PiS na Nowogrodzkiej sprzedana

Siedziba PiS została sprzedana. Izraelska spółka, będąca właścicielem budynku, w którym mieści się siedziba partii Jarosława Kaczyńskiego, sprzedała nieruchomość polskiej spółce hotelarskiej - dowiedziało się Radio Zet.

Nowy właściciel chce tam docelowo zbudować hotel. Jednak przez kilkanaście miesięcy dla dotychczasowych najemców nic się nie zmieni. 

Reporter Radia ZET Mariusz Gierszewski ustalił, że nowym właścicielem Nowogrodzkiej została spółka Q Hotel, która zarządza pięcioma hotelami w kraju. Firma złożyła dziś w sekretariacie PiS list o uspokajającej treści. Takie samo pismo trafiło także do innych najemców. 

Wysokość transakcji nie została podana. Według informacji nieoficjalnych chodzi o kwotę między 6-7 milionów euro. 

Więcej w Radiu Zet

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy