Reklama

Reklama

"Puls Biznesu": Kaja Godek straciła fotel w radzie nadzorczej

Kaja Godek, znana z działalności antyaborcyjnej, a ostatnio z kandydowania do PE z list Konfederacji, nie zasiada już w radzie nadzorczej państwowych Warszawskich Zakładów Mechanicznych PZL-WZM - informuje "Puls Biznesu".

Jak ustalił "Puls Biznesu", dla Godek zabrakło miejsca w radzie nadzorczej WUZETEM nowej kadencji, wybranej w zeszłym tygodniu. 

Zasiadała w radzie od 2015 r., po tym jak PiS wygrało wybory parlamentarne. "PB" przypomina, że jej kandydatura była rekomendowana przez firmę IDA Management, powołaną przez Agencję Rozwoju Przemysłu do zarządzania aktywami funduszu inwestycyjnego spółek ARP, w tym właśnie Warszawskich Zakładów. 

Godek nie posiada wykształcenia w tym kierunku, ukończyła anglistykę. 

W wyborach do PE startowała z pierwszego miejsca na liście Konfederacji na Mazowszu. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy