Reklama

Reklama

Przemówienie Melanii Trump: Wszyscy ludzie powinni żyć bez strachu

Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Melania Trump, poprzedzając występ prezydenta Trumpa na pl. Krasińskich powiedziała, że "wszyscy ludzie powinni być w stanie żyć swoim życiem bez strachu". Dodała też, że powinno być to niezależne od tego, w jakim kraju żyją.

Prezydenta USA Donalda Trumpa wraz z pierwszą damą Melanią Trump oraz prezydenta Andrzeja Dudę z małżonką Agatą Kornhauser-Dudą na pl. Krasińskich przywitał wiwatujący tłum, który skandował "Donald Trump" i "Andrzej Duda". Następnie obie pary prezydenckie złożyły kwiaty pod Pomnikiem Powstania Warszawskiego.

Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych podziękowała polskiej parze prezydenckiej za przyjęcie i gościnność. Jak dodała, w czwartek miała szansę odwiedzić Centrum Nauki Kopernik, które określiła jako ciekawe i skłaniające do rozmyślań.

Reklama

"Jak wielu z was wie, główną częścią, na której koncentruje się prezydencja mojego męża, jest bezpieczeństwo i dobrobyt ludzi Ameryki. Myślę, jak wszyscy możemy się zgodzić, że ludzie powinni być w stanie żyć swoim życiem bez strachu, niezależnie od tego, w jakim kraju żyją. Tego właśnie chce dla nas wszystkich na całym świecie" - powiedziała.

"Dziękuję za to ciepłe przyjęcie w waszym wyjątkowym kraju, za waszą dobroć i gościnność, które nie zostaną zapomniane" - dodała.

Po wygłoszeniu krótkiego przemówienia pierwsza dama zapowiedziała wystąpienie prezydenta Donalda Trumpa.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy