Reklama

Reklama

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk zakażony koronawirusem

Prezydent Wrocławia Jacek Sutryk poinformował na Facebooku o pozytywnym wyniku testu na obecność koronawirusa. Jak podkreślił, czuje się dobrze i nie ma żadnych objawów.

Prezydent Wrocławia na swoim profilu na Facebooku poinformował, że w piątek otrzymał z sanepidu informację, że miał kontakt z osobą pozytywnie zdiagnozowaną na obecność wirusa SARS-CoV-2.

"Zdarza się, zdarzało i zdarzać będzie. Jak sami widzicie z jeszcze większą częstotliwością. Wokół nas jest zapewne wiele takich osób, choć nie wszyscy oni o tym wiedzą z uwagi na brak objawów lub dostępności badań. Niestety nawet codzienne nasze funkcjonowanie, czy też organizowanie różnych wydarzeń czy spotkań z zachowywaniem reżimu sanitarnego nie jest w stanie w 100 procentach uchronić nas od wirusa. A przecież funkcjonować, pracować, żyć musimy" - napisał Sutryk.

Reklama

Wyjaśnił, że w sobotę rano poddał się badaniu, którego wynik okazał się dodatni. "Czuję się dobrze, nie mam żadnych objawów, ale - zgodnie z procedura? - muszę zostać przez 10 dni na kwarantannie, z której będę kontynuował pracę zdalną" - poinformował.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy