Reklama

Reklama

Prezydent odebrał statuetkę Człowieka Wolności 2015 Tygodnika "wSieci"

Prezydent Andrzej Duda Człowiekiem Wolności 2015 Tygodnika "wSieci". Podczas uroczystej gali odebrał statuetkę z literą "W". Zaznaczył, że to dla niego wzruszająca chwila.

Prezydent dodał, że jest wielu laureatów tej nagrody. To m.in. ci Polacy, którzy poszli do wyborów w przekonaniu, że są ludźmi wolnymi i chcą wolności. Podkreślał, że nie byłoby tej nagrody bez nich. Nawiązał do swojej kampanii wyborczej, podczas której zrozumiał, że wielu Polaków potrzebuje, by władza traktowała ich podmiotowo.

Prezydent podkreślał, że władza to służba, a nie zaszczyty. Przyjmując urząd prezydenta przyjął na siebie zobowiązanie, które zamierza zrealizować. Powtórzył, że nigdy nie podpisze ustaw, które są antyspołeczne i godzą w podstawowe interesy obywateli. Zapowiedział, że chce uczestniczyć w procesie budowania silnej Polski, w której ludzie czują się bezpiecznie i godnie.

Reklama

Wyboru "Człowieka Wolności" dokonali czytelnicy Tygodnika "wSieci" oraz kapituła złożona z redaktorów naczelnych tytułów wydawanych przez Grupę Medialną Fratria.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje