Reklama

Premier złożyła najlepsze życzenia wszystkim mamom

Premier Beata Szydło złożyła w piątek, w Dniu Matki, życzenia wszystkim mamom: spełnienia marzeń, aby ich życie było zawsze radosne, zawsze pogodne, aby były dumne ze swoich dzieci i by nie zapominały również o sobie.

"Dzisiaj jest Dzień Matki, jedno z najwspanialszych świąt. Sama jestem matką i wiem, że pełniąc wiele ról w życiu to właśnie bycie mamą jest tym najwspanialszym i najważniejszym" - podkreśliła Beata Szydło w wystąpieniu udostępnionym m.in. na Twitterze kancelarii premiera.

"Chciałabym, aby wszystkie mamy wiedziały, że pamiętamy o nich nie tylko tego dnia. To jest dobry moment do złożenia życzeń, to jest dobry moment do podziękowania za trud, za codzienność mamy - bohaterki naszej codzienności. To dzięki nim trwają polskie rodziny i za to należą się im wszystkim ukłony" - zaznaczyła szefowa rządu.

Reklama

"Wszystkim mamom życzę wszystkiego dobrego. Spełnienia marzeń, tego aby ich życie było zawsze radosne, zawsze pogodne, aby były dumne ze swoich dzieci i by nie zapominały również o sobie. Wszystkim mamom najlepsze życzenia" - podkreśliła premier.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy