Reklama

Reklama

​Premier: Bez braci Karnowskich nie byłoby dobrej zmiany

Bez Jacka i Michała Karnowskich nie byłoby dobrej zmiany i zwycięstwa w wyborach 2015 roku - powiedział we wtorek premier Mateusz Morawiecki podczas gali z okazji 9. rocznicy portalu wPolityce.pl.

"Jestem przekonany, że nie byłoby dobrej zmiany, nie byłoby też zwycięstwa 2015 roku bez was, kochani, bez waszej uporczywej wiary w zwycięstwo" - zwrócił się do założycieli wPolityce.pl premier Morawiecki, który otrzymał od portalu nagrodę Biało-Czerwonych Róż. "Od dziewięciu lat walczycie o prawdę, wolność, sprawiedliwość" - powiedział, dodając, że "to były bardzo trudne lata".

"Przez długie lata, dekady III Rzeczypospolitej scena medialna była zabetonowana. Jacek i Michał (Karnowscy - PAP) przyczynili się do zasadniczego rozszczelnienia tego zacementowanego układu zamkniętego" - mówił premier.

Reklama

Karnowskim i uczestnikom gali życzył, "żeby nie było za spokojnie, żeby nie było spokoju, bo Norwid mówił, że kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna". "Jeszcze jest wiele plam, obszarów do odkrycia, wiele miejsc, w których walka o prawdę, o silną Polskę musi się zaznaczyć. Tego chciałem Państwu życzyć. Życzę, żeby Polska była taka, o jakiej marzymy. Wielka i silna" - dodał.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy