Reklama

Reklama

"Prawdziwy program PO". PiS uruchomiło specjalną stronę

Jeszcze przed sobotnią konferencją liderów PO pod hasłem "Czas na zmiany", PiS uruchomiło stronę internetową - "Prawdziwy program Platformy Obywatelskiej". Wicerzecznik PiS Radosław Fogiel przekonuje, że "strona odsłania prawdziwe intencje polityków Platformy za pomocą cytatów".

- Nie ukrywamy, że to odpowiedź na słowa posłanki KO Izabeli Leszczyny, że program PO "od dawna jest mniej więcej znany - powiedział Radosław Fogiel.

Według niego, strona "pokazuje coś, co jest już znane, odsłania prawdziwe intencje za pomocą cytatów". - Możemy się dzisiaj spodziewać festiwalu hipokryzji, obietnic, rytualnego straszenia PiS-em. Oczywiście Platforma nie ma programu, nie jest w stanie go przedstawić, ale z wypowiedzi polityków PO ten program wyłania się bardzo jasno - dodał Fogiel.

Na stronie internetowej PiS przypomina wypowiedzi liderów PO m.in. o konieczności podwyższania wieku emerytalnego, przyjmowania uchodźców, czy likwidacji programu 500 plus.

Reklama

Pod hasłem "Czas na zmiany" przewodniczący PO Borys Budka i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski zaprezentowali w sobotę plan działań PO na najbliższą przyszłości oraz wizję Polski po rządach PiS. 

Co zaprezentowała Platforma? Czytaj tutaj 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy