Reklama

Reklama

Poznań: Odzyskano broń zabraną policjantowi

Po nocnej akcji poszukiwawczej policja odnalazła służbową broń utraconą przez jednego z policjantów. Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w jednym z tramwajów. Plecak z bronią zabrał 56-letni mężczyzna.

Funkcjonariusz z oddziału prewencji poznańskiej policji jechał w piątek ok. godz. 19 do pracy na nocną służbę. Po wyjściu z tramwaju zorientował się, że nie ma przy sobie plecaka, w którym przewoził broń. 

W wyniku tego w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu został wszczęty alarm i rozpoczęła się akcja poszukiwawcza.

W sobotę rano rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Andrzej Borowiak poinformował PAP, że broń udało się odnaleźć. Jak tłumaczył, tuż przed północą w mieszkaniu przy ul. Małeckiego funkcjonariusze zatrzymali 56-latka, który zabrał plecak. 

Reklama

"Mężczyzna był w swoim mieszkaniu, a plecak w obawie przed tym co zrobił, wystawił na klatkę schodową" - dodał Borowiak.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy