Reklama

Reklama

Pożar w Braniewie. "Spotkała ich ogromna tragedia"

W niedzielę w Braniewie (woj. warmińsko-mazurskie) wybuchł pożar, całkowicie niszcząc mieszkanie czteroosobowej rodziny. Ich przyjaciele apelują o pomoc.

W pochłoniętym ogniem i dymem mieszkaniu żyli Dorota i Jan Sobolewscy z dwójką dzieci - siedmiolatką i jej o dwa lata straszą siostrą. 

"Oprócz kuchni, która doszczętnie spłonęła, także częściowo spalił się przedpokój, zniszczone są również sąsiednie pomieszczenia w mieszkaniu w wyniku silnego zadymienia" - czytamy.

"To skromni i wspaniali ludzie, którzy nigdy nie odmawiali innym pomocy. Szczególnie tragiczna jest pora - w okresie, kiedy trwają przygotowania do świąt wielkanocnych, spotkała ich ogromna tragedia" - piszą przyjaciele rodziny. 

Reklama

Na serwisie zrzutka.pl uruchomiono zbiórkę, która ma pomóc w zakupie najpotrzebniejszych rzeczy i przybliżyć państwa Sobolewskich do remontu mieszkania. 

Liczy się każda złotówka. Aby pomóc, kliknij TUTAJ.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy