Reklama

Reklama

Pożar autokaru na opolskim odcinku autostrady A4

Na opolskim odcinku autostrady A4 między Kędzierzynem-Koźle a Strzelcami Opolskimi doszło do pożaru autokaru, którym podróżowało 45 osób - poinformował oficer dyżurny KW Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

Do zdarzenia doszło w sobotę na opolskim odcinku autostrady A4. Na wysokości miejscowości Olszowa zapalił się autokar, którym jechało 45 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Palący się pojazd zatrzymał się na pasie awaryjnym, a ewakuowani pasażerowie czekali w bezpiecznym miejscu pod opieką policjantów.

Jak informuje dyżurny Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Opolu, do czekających na poboczu pasażerów jedzie już zastępczy autokar. Służby drogowe zabrały ugaszony pojazd i obecnie w miejscu zdarzenia nie ma już żadnych utrudnień w ruchu.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy