Reklama

Poważny wypadek niedaleko Białegostoku. Osobówka uderzyła w autokar

Siedem osób doznało obrażeń i trafiło do szpitala po wypadku autobusu komunikacji miejskiej, który we wtorek rano na drodze serwisowej k. podbiałostockich Łysek zjechał z jezdni i zatrzymał się w rowie - wynika z informacji policji i strażaków.

Pierwsze meldunki policji mówią o siedmiu osobach poszkodowanych, są wśród nich dzieci; strażacy zwracają uwagę, iż ta liczba się zmienia, bo po konsultacji medycznej nie wszystkie osoby kierowane są do szpitala.

Według wstępnych ustaleń, na oblodzonej drodze w poślizg wpadł samochód osobowy jadący przed autobusem linii 103, obsługującym trasę Choroszcz-Białystok. Auto wypadło z drogi, za nim wypadł z niej również autobus. Wypadek miał miejsce na drodze serwisowej biegnącej wzdłuż drogi krajowej nr 8. Na samej "krajówce" utrudnień w ruchu nie ma.

Reklama

Dokładnie nie wiadomo jeszcze, ile osób jechało w autobusie. Gdy strażacy przyjechali na miejsce, było tych osób 19 ale wiadomo, że przynajmniej kilka kolejnych, którym nic się nie stało, oddaliło się z tego miejsca.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy