Reklama

Poważne kłopoty Janusza Korwin-Mikkego. "Mam stosowne maści"

Kilka dni temu Janusz Korwin-Mikke wyznał, że będzie chodził "nieco usztywniony". Lider partii KORWiN wciąż narzeka na ból pleców. – Naładowałem całą pakę drewna na kominek i chciałem przenieść za jednym razem – zdradził Interii poseł Konfederacji, który wciąż przechodzi rekonwalescencję.

W ostatnią niedzielę popularny polityk ujawnił, że próbował dźwignąć 60 kg "martwym ciągiem". Jak się dowiedzieliśmy, chodziło o... drewno do kominka. W mediach społecznościowych Janusz Korwin-Mikke doradzał, żeby nikt z tego powodu ani się nie martwił, ani nie cieszył. Zapowiedział też, że może chodzić "nieco usztywniony". 

- To właśnie jeden z ostatnich takich dni - powiedział nam szef partii KORWiN. Nie ukrywał jednak, że wciąż nie jest najlepiej: - W tej chwili nawet noszenie komputera sprawia mi trudność - wyznał nam szczerze Janusz Korwin-Mikke. Chociaż sytuacja wciąż nie jest łatwa, polityk Konfederacji ani myśli, żeby zwrócić się po pomoc do profesjonalisty. 

Reklama

- Nie będę chodził do lekarza w takiej sprawie, mam stosowne maści. Mam nadzieję, że jutro będę już całkiem zdrowy - kwituje 77-letni Korwin-Mikke, który podczas słynnej akcji #hot16challenge2 na rzecz ofiar koronawirusa okrzyknął się ostatnio "rapu bogiem".

JSZ

 ***

#POMAGAMINTERIA

Zróbmy małym pacjentom prezent na Dzień Dziecka

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie, na II piętrze, w budynku najbardziej oddalonym od wejścia, znajduje się mały oddział - Oddział Przeszczepiania Komórek Krwiotwórczych z sześcioma izolatkami. To tutaj trafia część dzieci chorych na nowotwory, żeby skorzystać z - czasami ostatniej - szansy powrotu do zdrowia i życia. Stowarzyszenie Koliber prowadzi zbiórkę, by z okazji Dnia Dziecka podarować małym pacjentom - nie zabawki, bo ich tam nie mogą mieć - ale m.in. nowe materace i pościel. Sprawdź szczegóły >>>

WESPRZYJ ZBIÓRKĘ >>>

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama