Reklama

Reklama

Potężny pożar hali w Radomiu

Potężny pożar hali magazynowej w Radomiu. Z ogniem walczy ponad 120 strażaków. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Akcja potrwa jeszcze wiele godzin.

Pożarem objęta jest cała hala magazynowa. W pomieszczeniach o powierzchni ponad trzech tysięcy metrów kwadratowych składowano m.in. odzież ochronną, sztuczne rośliny i wyroby papiernicze - wylicza Konrad Neska z radomskiej straży pożarnej.

Na miejsce przybyło 40 jednostek straży pożarnej. 

Akcję utrudnia gęsty dym, powstający podczas palenia się sztucznych tworzyw, w tym paneli, którymi obite były ściany hali. 

Ratownicy poinformowali, że nie ma zagrożenia dla okolicznych mieszkańców.

Na razie ognia nie udało się opanować. Częściowo runął dach budynku, dlatego ze względu na zapewnienie strażakom bezpieczeństwa wszystkie działania prowadzone są na zewnątrz. 

Reklama

Akcja najprawdopodobniej zakończy się w późnych godzinach wieczornych. 

Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pożaru. Ustali to specjalna komisja.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy