Reklama

Poszukiwany rozpoznany przez policjanta w programie na żywo

W emitowanym na żywo programie w warszawskiej telewizji wystąpiła osoba poszukiwana przez policję. Na jej nieszczęście została rozpoznana przez policjanta dyżurującego w tym czasie w jednej z małopolskich komend. Dyżurny natychmiast poinformował o tym warszawskich policjantów, którzy z pomocą obecnego na miejscu rzecznika Komendy Głównej Policji, zatrzymali poszukiwanego.

Poszukiwany wystąpił w jednej z warszawskich stacji telewizyjnych. Podczas programu na żywo został rozpoznany przez oficera dyżurnego z małopolskiej komendy policji. Funkcjonariusz natychmiast poinformował o fakcie warszawskich policjantów. 

Policjanci obawiali się jednak, że poszukiwany opuści telewizję przed ich przyjazdem. Szczęśliwie okazało się, że gościem stacji w tym czasie był również rzecznik prasowy Komendanta Głównego Policji. Gdy dowiedział się o sprawie, zawiadomił ochronę obiektu, która przekazała mu, gdzie znajduje się poszukiwany oraz jaki jest rozkład pomieszczeń w budynku. 

Dzięki temu policjantom udało się zatrzymać poszukiwanego w momencie, gdy opuszczał siedzibę telewizji. Zatrzymany został przewieziony do Komendy Rejonowej Policji I w Warszawie, gdzie usłyszał zarzuty i został przesłuchany.

Jak powiedział Interii Sebastian Gleń z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, zatrzymany został już wypuszczony.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy