Reklama

Reklama

​Posłowie uczcili pamięć Wiktora Batera

Posłowie uczcili w środę wieczorem minutą ciszy pamięć zmarłego we wtorek dziennikarza Wiktora Batera. Stało się to na wniosek prezesa PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Sejm po godz. 22 wznowił obrady. Przed rozpoczęciem głosowań głos na sali plenarnej zabrał Kosiniak-Kamysz.

"Wczoraj zmarł Wiktor Bater, jeden z najwybitniejszych dziennikarzy, dziennikarz przez duże D, prawdziwy reporter, informujący o sprawach najważniejszych, zawsze rzetelnie, laureat nagrody Grand Press, oddany dla swojego fachu" - powiedział szef PSL.

Zmarły we wtorek Wiktor Bater był dziennikarzem m.in. Polskiego Radia, TVP, TVN, Polsatu, korespondentem w Rosji. Jako pierwszy dziennikarz poinformował na antenie Polsatu o katastrofie smoleńskiej w dniu 10 kwietnia 2010 roku. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy