Poseł PiS komentuje zachowanie Ziobry. "Wolałbym pójść do więzienia"

Grzegorz Lorek w ławach sejmowych
Grzegorz Lorek: Wolałbym pójść do więzieniaStach AntkowiakEast News

W skrócie

  • Grzegorz Lorek z PiS skomentował wyjazd Zbigniewa Ziobry do USA w kontekście prowadzonego wobec niego śledztwa.
  • W partii Prawo i Sprawiedliwość pojawiają się odmienne opinie dotyczące wyjazdu Ziobry i jego relacji z Jarosławem Kaczyńskim.
  • Politycy związani z dawną Suwerenną Polską unikają publicznych wypowiedzi na temat sytuacji byłego ministra.
  • Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Interii, otwiera się w nowym oknie

Zobacz również:

Podzielone reakcje w PiS po wyjeździe Ziobry

Zobacz również:

Były szef MS w USA. "Ziobryści" unikają komentarzy

Zobacz również:

Prezes TK w ''Gościu Wydarzeń'': Ślubowanie ''wobec'' prezydenta oznacza ''w obecności'' prezydentaPolsat News