Reklama

Reklama

​Portal TVP Info: Łukasz Szumowski zapowiada kroki prawne wobec Izabeli Leszczyny

Najpierw zapoznam się z wypowiedzią, a potem podejmę odpowiednie kroki prawne - zapowiedział w rozmowie z portalem TVP Info minister zdrowia Łukasz Szumowski, odnosząc się do wypowiedzi posłanki Izabeli Leszczyny (KO), która nazwała Szumowskiego w czwartek (16 lipca) na antenie TVN24 "oszustem".

"Izabela Leszczyna powiedziała w TVN 24, że niektórzy ministrowie są oszustami. Minister Marcin Horała (wiceminister infrastruktury) dopytywał, których ministrów posłanka ma na myśli. 'Ministra Szumowskiego, dokładnie to teraz mówię' - odpowiedziała. 'No to pan minister zarobi na pozwie, a raczej jakaś charytatywna instytucja zarobi' - powiedział poseł. 'Sądy są wam przychylne, ale tego nie wyciągną' - dodał" - opisał sprawę w czwartek portal TVP Info.

Portal poprosił ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego o komentarz. "Na pewno zapoznam się najpierw w wypowiedzią, bo nie oglądam TVN-u, a potem podejmę odpowiednie kroki prawne" - zapowiedział minister.

Reklama

"Nie można pozwalać na ewidentne kłamstwa i oszczerstwa. Wydawało mi się, że kampania już minęła i emocje opadły po drugiej stronie. W końcu przegrali. Ale jak widać, nie wszyscy przeboleli i zaleganie afektu u niektórych jest widoczne" - ocenił Szumowski.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy