Reklama

Reklama

Pomóż w odnalezieniu tej kobiety. Miała wypadek, potem zaginęła

Policjanci poszukują 68-letniej Krystyny Bukowskiej, mieszkanki gminy Czarna Woda w województwie pomorskim. Kobieta zaginęła 3 stycznia wieczorem, gdy wracała autem z Iwiczna do domu.

Jak ustalili policjanci, w niedzielę wieczorem kobieta wracała volkswagenem polo z Iwiczna do miejscowości Lubiki Małe. Prawdopodobnie zjechała z drogi i uderzyła w skarpę.

Potem skontaktowała się z bliskimi. Powiedziała, że nie wie, gdzie jest i nie potrafi sama wrócić do domu. Po pewnym czasie kontakt telefoniczny z 68-latką się urwał.

Rodzina i znajomi wszczęli poszukiwania na własną rękę, a gdy nie przyniosły one żadnego efektu, po godzinie 19:00, o zaginięciu powiadomili policję.

Poszukiwana

Poszukiwana kobieta ma 158 cm wzrostu, ciemne włosy, oczy koloru niebieskiego. Miała na sobie zieloną kurtkę, czarne spodnie oraz czarne kozaki z białym futerkiem. W dniu zaginięcia poruszała się samochodem marki Volkswagen Polo koloru ciemnego.

Reklama

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. (58) 737-03-55, email: kppstarogard@pomorska.policja.gov.pl lub z najbliższą jednostką Policji pod telefonem alarmowym 112 lub 997.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy