Reklama

Pomorskie: Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 20

Droga krajowa nr 20 zablokowana po wypadku, do którego doszło w poniedziałek po południu na wjeździe z kierunku Gdańska do Kościerzyny, jest już przejezdna, choć ruch odbywa się wahadłowo. Policja informuje o hospitalizacji dziecka, które ucierpiało w wypadku.

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Reklama

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

Jak poinformował mł. bryg. Marek Kaczor z Sekcji ds. Koordynacji Ratownictwa Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, wypadek zdarzył się mniej więcej na wysokości miejscowości Kościerska Huta ulokowanej przy wjeździe do Kościerzyny (od strony Gdańska).

O wprowadzeniu na drodze ruchu wahadłowego poinformował rzecznik prasowy kościerskiej policji Piotr Kwidziński. Jak powiedział, do wypadku w Kościerskiej Hucie (miejscowości zlokalizowanej na wjeździe do Kościerzyny) doszło, gdy prowadzona przez 83-letniego mężczyznę kia najechała na tył osobowej mazdy kierowanej przez 46-latka. Kwidziński podał, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Tuż po zdarzeniu straż pożarna informowała o trzech osobach poszkodowanych w wypadku: dorosłym i dwójce dzieci w wieku 2 i 10 lat. Mieli oni doznać ogólnych potłuczeń. Kwidziński wyjaśnił, że ostatecznie do szpitala przewieziono tylko jedno z dzieci. 

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy