Reklama

Policja poszukuje podejrzanego o gwałt

Funkcjonariusze z Radomia poszukują mężczyzny podejrzanego o gwałt i kradzieże. W sprawie 39-latka wydany został Europejski Nakaz Aresztowania.

Sekcja Poszukiwań i Identyfikacji Osób KWP zs. w Radomiu na podstawie listów gończych i nakazów doprowadzenia poszukuje Tomasza Kosika, podejrzanego za gwałt i kradzieże.

Mężczyzna posługiwał się ostatnio dokumentami na nazwisko Tomasz Wójcik i przebywał w Bielsku Białej, gdzie pracował na budowach oraz w pizzerii. Poszukiwany jest od 2000 roku.

Sąd Okręgowy w Radomiu wydany za mężczyzną Europejski Nakaz Aresztowania.

Tomasz Kosik jest synem Włodzimierza, został urodzony 22.10.1979 roku, jego miejscem zamieszkania jest lokal przy ul. Staszica 28 m. 8 w Radomiu.

Reklama

Funkcjonariusze apelują o pomoc wszystkie osoby, które mogą posiadać jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu mężczyzny. Informują jednocześnie, że ukrywanie poszukiwanego lub pomaganie mu w ucieczce jest przestępstwem i grozi za to kara pozbawienia wolności do 5 lat.

Wszelkie informacje należy zgłaszać pod numerem 112 lub bezpośrednio do Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu pod nr tel. 48 345 26 34.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy