Reklama

Reklama

Policja poszukuje Pawła Kurstaka. Chodzi o zabójstwo

Policjanci z Białegostoku prowadzą poszukiwania 27-letniego Pawła Kurstaka. Za mężczyzna wydano list gończy.

Jak podaje białostocka policja, poszukiwany ma 27 lat i jest mieszkańcem Białegostoku. Ma ok. 180 cm wzrostu, średnią sylwetkę i śniadą cerę.

Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową Białystok-Północ w związku z art. 148 § 1 kk. Artykuł ten odnosi się do zabójstwa i brzmi następująco: "Kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności".

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku pod numerem telefonu /85/ 670 31 70 lub z najbliższą jednostką Policji - telefon 997 lub 112.

Reklama

Policja ostrzega też, że za ukrywanie poszukiwanego lub dopomaganie mu w ucieczce grozi kara pozbawienia wolności do lat 5 (art. 239 par. 1 kk).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy