Reklama

Reklama

Polacy nie chcą miesięcznic smoleńskich. Sondaż dla "SE" i Nowej TV

Aż 76 proc. uczestników badania uważa, że PiS powinien przestać organizować miesięcznie smoleńskie - to wynik sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster dla "Super Expressu" i telewizji Nowa TV.

Za dalszą organizacją miesięcznic smoleńskich jest 14 proc. badanych. 12 proc. pytanych wskazało na odpowiedź "trudno powiedzieć". 

Miesięcznice smoleńskiej organizowane są każdego 10. dnia miesiąca przed Pałacem Prezydenckim na Krakowskim Przedmieściu. Bierze w nich udział Jarosław Kaczyński oraz czołowi politycy Prawa i Sprawiedliwości. 

"14 proc., które chce kontynuacji miesięcznic, to twardy elektorat PiS. Tylko po co ich mobilizować? Oni są i tak przekonani" - komentuje wynik sondażu dr Wojciech Jabłoński.

Więcej w "Super Expressie"

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy