Pogrzeb Zygmunta Moszkowicza, zastępcy redaktora naczelnego Interii

W poniedziałek 16 stycznia w Kościele Parafialnym św. Barbary w Grodzisku Dolnym (woj. podkarpackie) odbędzie się pogrzeb Zygmunta Moszkowicza, zastępcy redaktora naczelnego Interii. Początek uroczystości o godz. 14:00.

Również w poniedziałek zostanie odprawiona msza święta w intencji zmarłego w Kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Krakowie (ul. Grodzka 52a). Msza rozpocznie się o godz. 18:00.

Tego samego dnia nabożeństwo w intencji zmarłego odbędzie się także w Paryżu w godzinach porannych w kaplicy Pallotynów przy Rue Surcouf 23.

Zygmunt Moszkowicz był związany z Interią od 2000 roku. Przez wiele lat pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego portalu i szefa zespołu wydawców strony głównej. Był przyjacielem, mądrym nauczycielem i dobrym duchem redakcji.

Wcześniej był zawodowo związany m.in. z "Czasem Krakowskim" i "Super Expressem". Młodszych kolegów po fachu zarażał dziennikarską pasją w codziennej pracy, a także w trakcie zajęć na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie.

Zygmunt Moszkowicz zmarł w nocy z 10 na 11 stycznia w wieku 61 lat. O wiele za wcześnie.

Przyjaciele z Interii żegnają Zygmunta Moszkowicza

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy