Reklama

Podlaskie: Wypadek na niestrzeżonym przejeździe. Nie żyją trzy osoby

Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna w wypadku, do którego doszło w czwartek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w okolicach miejscowości Wygoda, na drodze DK 63 między Łomżą a Zambrowem (Podlaskie). Auto osobowe wjechało tam pod pojazd szynowy.

Jak poinformował PAP rzecznik podlaskiej policji Tomasz Krupa, do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Auto osobowe wjechało prosto pod pojazd szynowy; trzy osoby podróżujące samochodem poniosły śmierć na miejscu. Czwarta osoba, która była w aucie trafiła do szpitala. Kierujący drezyną jest w szoku.

Droga w tym miejscu jest zablokowana. Samochody jadące z Zambrowa do Łomży powinny kierować się na Ostrów Mazowiecką. Kierowcy chcący z Łomży dostać się do Białegostoku powinni wybrać drogę na Mężenin.  

Reklama

Utrudnienia w ruchu potrwają kilka godzin, na miejscu oględzin dokonuje prokurator - poinformował PAP kpt. Łukasz Chankowski z podlaskiej straży pożarnej. Mówił, że drezyna uderzyła w bok auta, które uległo niemal całkowitemu zniszczeniu.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama