Reklama

Reklama

Pociąg potrącił człowieka. Potężne opóźnienia na kolei

Kolej przywróciła ruch pociągów po obu torach między Trzemesznem a Gnieznem (Wielkopolskie). W poniedziałek wieczorem pociąg Intercity Gdynia-Zielona Góra śmiertelnie potrącił człowieka na torach.

Jak poinformował w poniedziałek PAP Zbigniew Wolny z PKP PLK, z powodu utrudnień na odcinku Trzemeszno - Gniezno pociągi docierały do celu z opóźnieniami, bo ruch był prowadzony w obu kierunkach po jednym torze.

Skład Gdynia - Zielona Góra, który potrącił osobę na torach ma ok. trzygodzinne opóźnienie. Do celu, zamiast przed godziną 20. dotrze około godziny 23.

Zbigniew Wolny dodał, że pasażerowie z pociągu do Zielonej Góry zostali po zdarzeniu przesadzeni do innych składów jadących w stronę Poznania.

Prokuratura wyjaśnia okoliczności zdarzenia. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama