Reklama

PiS "weryfikuje manipulacje Donalda Tuska". Ruszyła strona internetowa

Uruchomiona została strona tuskznaczybieda.pl - ogłosili w piątek sekretarz stanu w KPRM, poseł PiS Adam Andruszkiewicz oraz poseł PiS Daniel Milewski. - Polacy muszą dokonać swojego wyboru znając pewne fakty, dlatego nie ustajemy w demaskowaniu prawdy o rządach PO - mówił Milewski podczas prezentacji.

- W tym roku przed Polakami jest bardzo ważny wybór. Będziemy dokonywali wyboru między państwem, które reaguje na różnego rodzaju kryzysy albo państwem, gdzie premier szuka guzików z pieniędzmi i jest na wiecznych wakacjach - powiedział Milewski. 

Poseł PiS: Nie ustajemy w demaskowaniu największego pozera polskiej polityki

Jak dodawał, PiS nie pozwoli na to, by Tusk jeżdżący po Polsce mijał się z prawdą. - My nie chcemy pozwolić mu na tę jazdę bez trzymanki. Chcemy, aby wybór, którego będą dokonywali Polacy był wyborem opartym na faktach. Dlatego nie ustajemy w demaskowaniu największego pozera polskiej polityki, jakim jest Donald Tusk - przekazał. 

Poseł Andruszkiewicz podczas konferencji stwierdził, że Donald Tusk podczas spotkań z Polakami "głównie krytykuje PiS". - Jednocześnie przewodniczący PO zapomina, że za jego rządów polska gospodarka była w bardzo złym stanie - ocenił.

Reklama

PiS uruchomiło stronę internetową tuskznaczybieda.pl

- Zależy nam na tym, aby Polacy wiedzieli, kiedy Donald Tusk mija się z prawdą. Dlatego zapraszamy wszystkich na stronę internetową tuskznaczybieda.pl - dodawał Milewski.

Na stronie można zobaczyć wskaźniki gospodarcze za rządów PO-PSL i za rządów PiS z dopiskiem "Ty wybierasz". Porównane zostały: stopa bezrobocia w 2013 i 2022 roku, płaca minimalna w 2014 i od 2023 roku, minimalna emerytura w 2014 i 2023 roku oraz przeciętne wynagrodzenie w 2014 i 2023 roku. 

"Poznajcie najnowsze manipulacje D. Tuska" - można przeczytać nad listą artykułów, z których ostatni został opublikowany 24 stycznia bieżącego roku. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Donald Tusk | rządy PO | Prawo i Sprawiedliwość

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy