Reklama

"PiS również wygra następne wybory"

Następne wybory to wybory samorządowe - my do nich się bardzo starannie przygotowujemy, chcemy wygrać; jestem przekonany, że PiS wygra następne wybory - podkreślił w środę marszałek Stanisław Karczewski.

Marszałek był pytany na konferencji prasowej o słowa lidera PO Grzegorza Schetyny w TOK FM, że jeżeli PO wygra wybory, "a jestem przekonany, że tak się stanie, jeżeli Polacy odrzucą PiS jesienią 2019 roku, to z natury rzeczy następnym krokiem byłby wybór Tuska na prezydenta".

"Nie jestem futurologiem i nie chcę snuć takich wizji odległych" - mówił Karczewski. "Następne wybory to wybory samorządowe - my do nich się bardzo starannie przygotowujemy, chcemy wygrać. Chcemy wygrać również tutaj, w Warszawie" - zaznaczył.

"Chcemy, żeby prezydentem Warszawy był przedstawiciel PiS. Warszawa zasługuje na zmianę, potrzebna jest zmiana" - dodał marszałek Senatu.

Reklama

Karczewski zaznaczył, że obóz PiS przygotowuje się również do wyborów parlamentarnych, ale są ona odleglejsze w czasie. "Jestem przekonany, że PiS również wygra następne wybory" - podsumował.

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy