Reklama

Piotr Wawrzyk pląsa na mikołajkowej dyskotece. Nagranie podbija sieć

Wiceminister spraw zagranicznych pląsający w kółku w takt utworu Cleo - taki widok ukazał się obserwującym na TikToku wiceministra spraw zagranicznych Piotra Wawrzyka. Polityk opublikował nagranie na swoim profilu na platformie społecznościowej.

Najnowszy film na tiktokowym koncie Piotra Wawrzyka we wtorek rano ma już ponad pięć tysięcy odtworzeń. Widać na nim wiceministra, który z kilkoma osobami tańczy w kółku na sali gimnastycznej.

Jak się okazuje, to impreza mikołajkowa.

- To było w Zagańsku pod Kielcami, na spotkaniu mikołajkowym dla osób niepełnosprawnych, organizowanym przez urząd marszałkowski województwa świętokrzyskiego. Był też senator Krzysztof Słoń - wyjaśnił wiceminister w rozmowie z "Faktem".

Piotr Wawrzyk na TikToku

Piotr Wawrzyk regularnie postuje na TikToku. Konto na platformie założył w październiku tego roku. Wiceministra obserwuje prawie tysiąc osób.

Reklama

Jak dotąd najpopularniejszych nagraniem, które Piotr Wawrzyk umieścił na TikToku, było to z udziałem Jarosława Kaczyńskiego. Widziało je już ponad milion użytkowników platformy.

- Witam wszystkich tiktokowców. Moja niespodzianka dla wszystkich... - ogłosił na nagraniu Wawrzyk, po czym skierował kamerę na prezesa Prawa i Sprawiedliwości. - Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników. I tych, którzy nas lubią, i tych, którzy nas nie lubią, ale dobrze, że jesteście aktywni, że chcecie mieć informacje, że się wymieniacie informacjami. Gratuluję i jeszcze raz pozdrawiam - powiedział Kaczyński na TikToku.

Wawrzyk to jeden z wielu polityków, którzy w ostatnich miesiącach postanowili zacząć komunikować się z młodymi ludźmi za pomocą popularnego serwisu. Na TikToku swoje konta mają m.in. Robert Biedroń (Lewica), Dariusz Joński (KO) czy Sławomir Mentzen (Konfederacja).

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Wawrzyk | wiceminister spraw zagranicznych | TikTok

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy