Reklama

Piotr Kraśko skazany za jazdę bez uprawnień. Dziennikarz przeprosił

Piotr Kraśko został skazany za jazdę samochodem bez uprawnień - poinformował w poniedziałek "Super Express", dodając, że wymierzono mu karę 7,5 tys. zł grzywny. Dziennikarz odniósł się do sprawy w mediach społecznościowych: "Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było - było to bardzo głupie" - napisał.

Piotr Kraśko został skazany na karę grzywny za prowadzenie samochodu bez uprawnień informowaliśmy TUTAJ

Dziennikarz zamieścił przeprosiny na swoim profilu na portalu Instagram.

Czytaj więcej: Piotr Kraśko o pracy w telewizji publicznej 

"Wiele razy w tym miejscu używałem słowa "dziękuje" za to, że są Państwo tutaj. Dzisiaj chcę i powinienem użyć innego słowa. Prowadzenie samochodu bez prawa jazdy nigdy nie powinno się wydarzyć i jakiekolwiek usprawiedliwienia tego nie zmienią. Odpowiadając na bardzo zasadne w tej sprawie pytanie: co on miał w głowie? Cokolwiek to było - było to bardzo głupie. I wstyd mi za to. Poniosłem konsekwencje prawne. Ale rozumiem jak bardzo zawiodłem Państwa zaufanie. Zrobię wszystko, by na nie zasługiwać. Przepraszam. Bardzo wszystkich Państwa przepraszam" - napisał Piotr Kraśko.

ReklamaPiotr Kraśko skazany. Jeździł bez uprawnień

Piotr Kraśko w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że został skazany za jazdę bez uprawnień we wrześniu tego roku. - Od tej pory przemieszczam się, siedząc na miejscu pasażera - powiedział Kraśko.

Piotr Kraśko został zatrzymany na Podlasiu pod koniec kwietnia. Według relacji "SE" była to rutynowa kontrola. Prezenter i dziennikarz nie miał przy sobie prawa jazdy, a policjanci dodatkowo ustalili, że Piotr Kraśko od kilku lat ma cofnięte uprawnienia do prowadzenia auta

50-letni Kraśko dostał 7,5 tys. zł  grzywny i sąd nałożył na niego roczny zakaz prowadzenia pojazdów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kraśko | jazda bez uprawnień | Skazany

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy