Reklama

Reklama

Piotr Bratkowski nie żyje. Dziennikarz zmarł po długiej chorobie

Piotr Bratkowski zmarł we wtorek 28 września. W ostatnich latach dziennikarz był związany z redakcją "Newsweek Polska". O jego śmierci poinformował na Twitterze Tomasz Lis, redaktor naczelny tygodnika. "Z wielkim smutkiem informuję, ze dziś rano zmarł po długiej chorobie nasz redakcyjny przyjaciel Piotr Bratkowski" - napisał.

Piotr Bratkowski - dziennikarz, poeta i krytyk literacki - zmarł po długiej chorobie w wieku 66 lat.

Piotr Bratkowski zmarł po długiej chorobie

O śmierci Bratkowskiego poinformował na Twitterze Tomasz Lis, redaktor naczelny "Newsweek Polska".

"Z wielkim smutkiem informuję, ze dziś rano zmarł po długiej chorobie nasz redakcyjny przyjaciel Piotr Bratkowski. Piotruś był dobrym duchem Newsweeka, wybitnym autorem, pisarzem i humanistą. Kimś, bez kogo trudno sobie wyobrazić i pismo i redakcję. RIP Piotrusiu." - napisał Lis.

Dziennikarz Piotr Bratkowski

Piotr Bratkowski na początkach swojej kariery pracował w "Gazecie Wyborczej", później w "Rzeczpospolitej". W ostatnich latach związany był z redakcją "Newsweek Polska", gdzie pełnił funkcję szefa działu krajowego i kulturalnego.  

Był członkiem Związku Literatów Polskich i Stowarzyszenia Pisarzy Polskich. 

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy