Reklama

Reklama

Paweł Olszewski nowym szefem SOP

Kapitan Paweł Olszewski został nowym komendantem Służby Ochrony Państwa. Nowy szef zostanie wprowadzony do SOP-u jutro – ustalili dziennikarze RMF FM.

Jak oceniają byli funkcjonariusze, Olszewski to wyjątkowo doświadczony oficer, który był członkiem Wydziału Specjalnego Zabezpieczenia Biura Ochrony Rządu. To elita złożona z najlepszych ludzi.

Kapitan Olszewski zabezpieczał najważniejsze wizyty i chronił najważniejszych polityków. Był też członkiem ochrony Mateusza Morawieckiego za czasów, gdy ten wicepremierował.

"Nowy szef SOP ma tez za sobą przeszłość na misji w Afganistanie. To bardzo dobra kandydatura" - powiedział RMF FM były szef BOR Marian Janicki, który ceni sobie Olszewskiego. "Cieszę się, że w końcu na czele formacji staje człowiek z przeszłością w biurze, a nie policjant" - dodał generał Janicki.

Reklama

Krzysztof Zasada

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy