Reklama

Reklama

​Paweł Kukiz: System chce nas zniszczyć

Paweł Kukiz odniósł się do ostatnich wydarzeń wokół klubu poselskiego Kukiz'15.

Przypomnijmy, że światło dzienne ujrzały nagrania, na których Paweł Kukiz wulgarnie wypowiada się na temat Artura Zawiszy z Ruchu Narodowego.

"Nienawidzę Zawiszy, ku..., jak go widzę, to białej gorączki dostaję. Jak widzę tych psychopatów, którzy mówią, że należy Żydów mordować, ku..., albo Murzynów zastrzelić, dostaję białej gorączki" - mogliśmy usłyszeć.

Muzyk i poseł dodawał, że najchętniej "by mu wy...ł, a narodowiec za nim jeździ". 

W efekcie rada polityczna Ruchu Narodowego zarekomendowała swoim posłom opuszczenie klubu Kukiz'15. Zrobił tak jednak tylko Robert Winnicki.

Reklama

Przypomnijmy również, że kilka dni wcześniej, w wyniku skandalu z "głosowaniem na dwie ręce", z klubem Kukiz'15 rozstali się Małgorzata Zwiercan (została wyrzucona) i Kornel Morawiecki (sam zrezygnował).

Co na to wszystko Paweł Kukiz?

"Nagonka na Kukiz'15 rozpętała się na dobre i to do granic absurdu. Od samego początku kształtowania się Ruchu mamy do czynienia z medialną manipulacją, kłamstwem i pomówieniami. Za wszelką cenę System chce nas zniszczyć" - napisał Paweł Kukiz na Facebooku (pisownia oryginalna).

Muzyk wymienia następnie kluczowe postulaty swojego ugrupowania m.in. "zmiany ustrojowe" i "odebranie partiom przywilejów".

"Wszystkie nasze postulaty są bezwarunkowo odrzucane, bo ich wprowadzenie w życie oznaczałoby dla partycypujących w Systemie partii koniec 'miodowych lat'. Dla wszystkich - od PO po PiS. Porażający jest stopień zindoktrynowania przez System Obywateli" - czytamy.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy