Reklama

Reklama

Para prezydencka złożyła życzenia babciom i dziadkom

Para prezydencka Anna i Bronisław Komorowscy złożyli życzenia wszystkim babciom i dziadkom z okazji ich święta. W nagraniu życzeń towarzyszyła im wnuczka Hania.

W sobotę obchodzimy Dzień Babci, a w niedzielę - Dziadka.

Z tej okazji na stronie internetowej prezydenta wszystkie babcie i dziadkowie mogą obejrzeć krótki filmik, na którym życzenia składają im osobiście prezydent i prezydentowa - prywatnie babcia i dziadek małej Hani, która w klipie huśta się na bujanym koniku.

- Z okazji naszego wspólnego święta życzymy państwu, żeby - tak jak my mamy dzisiaj radość być razem z Hanią - państwo też cieszyli się wnukami i ich obecnością, i mieli satysfakcję z tego, jak wnuki rosną i żeby one dostarczały dużo, dużo radości - mówi na nagraniu Anna Komorowska.

Reklama

- Tak jak nam dostarczają - dodaje prezydent.

Bronisław Komorowski wyjaśnił, że Hania podczas nagrania miała siedzieć na kolanach u babci. - Ale absolutnie tego się nie dało zrobić, nawet na rzecz nagrania tych życzeń - dodał.

- W każdym razie radość jest wielka i z wnuków, i z wnuczki. I takiej państwu życzymy z okazji święta babci i święta dziadka - podkreśliła żona prezydenta.

Zobacz nagranie:

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy