Reklama

Reklama

Pabianice: 3-latek błąkał się sam po ulicach. Matka pijana

O krok od tragedii w Pabianicach w Łódzkiem. Trzyletni chłopczyk błąkał się sam po ulicach miasta. Jego półtorarocznego brata znaleziono na klatce schodowej kamienicy, na szczycie stromych schodów.

3-latka błąkającego się po pabianickich ulicach zauważyli przechodnie i wezwali policję. Funkcjonariusze, dzięki pomocy świadków, ustalili adres domu chłopca. Na miejscu, na klatce schodowej kamienicy, u szczytu stromych schodów, znaleźli jego 1,5-rocznego brata. Malec był boso, ubrany tylko w kaftanik.

Matka, która zostawiła mieszkanie otwarte, wróciła po kilkunastu minutach. Jak się okazało, była pod wpływem alkoholu: miała w organizmie 1,2 promila.

Policjanci zawiadomili pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, a dzieci trafiły na obserwację do pabianickiego szpitala.

Reklama

44-latka jest w policyjnym areszcie. Usłyszy zarzut narażenia dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Grozi za to maksymalnie 5 lat więzienia.

Rodziną zajmie się także sąd.

(e)

Agnieszka Wyderka

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy