Reklama

Nowy rzecznik PiS został ojcem. "Życiowe wyzwanie przede mną"

"Życiowe wyzwanie jakie teraz przede mną to rola TATY. Ukochany synek jest już z nami" - napisał Rafał Bochenek, rzecznik PiS, który zastąpił na tym stanowisku Radosława Fogla. Bochenek podziękował żonie oraz lekarzom szpitala, w którym na świat przyszedł jego syn. Ujawnił również, jakie imię będzie nosić jego potomek.

"Dziękuję żonie Oli za ten gigantyczny wysiłek. Po wielu godzinach trudu Tymuś jest już na świecie" - napisał Bochenek. Jego syn przyszedł na świat w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym przy ul. Siemiradzkiego w Krakowie. 

Nowy rzecznik PiS poinformował, że przed nim "życiowe wyzwanie", jakim jest rola taty. 

Wcześniej w rozmowie z "Super Expressem" Bochenek poinformował o swojej umowie z żoną. "Jeśli będzie córeczka, to ja wybiorę imię, a jeśli chłopczyk, to żona wybierze imię" - mówił. 

Rafał Bochenek nowym rzecznikiem PiS

Radosław Fogiel poinformował na antenie Polsat News, że w związku z tym, że został przewodniczącym sejmowej komisji spraw zagranicznych, będzie powoli przekazywał "pałeczkę rzecznikowania", by móc wykonywać obowiązki komisyjne.

Reklama

Na konferencji prasowej po posiedzeniu Komitetu Politycznego PiS w czwartek 24 listopada Fogiel poinformował, że nowym rzecznikiem partii zostanie poseł PiS Rafał Bochenek, który był już wcześniej rzecznikiem prasowym rządów Beaty Szydło i Mateusza Morawieckiego. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: rzecznik PIS | Rafał Bochenek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy