Reklama

Nowe ustalenia w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Policja publikuje nagranie

Iwona Wieczorek zaginęła 12 lat temu. W sobotę policja poinformowała, że w sprawie, którą żyła cała Polska, pojawiły się nowe ustalenia. Ma to związek z nagraniem, na którym widoczny jest poszukiwany przez policję mężczyzna. Czy po latach wreszcie uda się rozwikłać tę sprawę?

"W sprawie dotyczącej zaginięcia Iwony Wieczorek, pojawiły się nowe ustalenia. Osoby posiadające wiedzę na temat mężczyzny z załączonego nagrania proszone są o kontakt pod nr tel. 600 997 213 lub adresem e-mail wieczorek@policja.gov.pl Gwarantujemy anonimowość!" - przekazała w sobotę policja na Twitterze. 

Nagranie, na którym widoczny jest mężczyzna grający w tzw. "kubki" zostało opublikowane już rok temu w serwisie YouTuBe w materiale, który przedstawiał sposób działania "ulicznych naciągaczy". 

O nowych tropach w śledztwie informowano też w listopadzie tego roku. Wtedy przekazano też, że sprawę Wieczorek bada nowa ekipa śledczych, którzy sprawdzają trop czarnego bmw i dwóch mężczyzn: Daniela S. i Artura W. 

Reklama

Zaginięcie Iwony Wieczorek. Tą sprawą żyła cała Polska

Iwona Wieczorek zaginęła 16 lipca 2010 roku. Wieczorem wyszła ze znajomymi do klubu w Sopocie. Do domu postanowiła wrócić sama. Po raz ostatni była widziana na trasie deptaku prowadzącego z Sopotu do Gdańska. Kamera monitoringu ostatnia raz zarejestrowała ją po godz. 4 rano.

Kamery zarejestrowały również mężczyznę z ręcznikiem na ramieniu, który przez całą drogę szedł za Wieczorek. Policja próbowała poznać dane osoby z monitoringu, by wezwać go w charakterze świadka. Nikt jednak się nie zgłosił. 

Jednym z podejrzanych w sprawie był daleki kuzyn oraz były chłopak Iwony Wieczorek, Patryk P. W toku śledztwa chłopak wielokrotnie zmieniał swoje zeznania. Wiadomo, że spotkał się z Iwoną po drodze z klubu. 

Od zaginięcia Wieczorek minęło 12 lat. Sprawą zajmowały się różne grupy śledczych, dalej nie wiadomo, co stało się z dziewczyną w nocy z 16 na 17 lipca.

Czytaj także: Zaginięcie Iwony Wieczorek. Co tak naprawdę wydarzyło się 12 lat temu w Sopocie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Iwona Wieczorek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy