Reklama

Reklama

Nowe twarze "Wiadomości"

Duże zmiany w "Wiadomościach". Do redakcji serwisu informacyjnego, nadawanego w TVP1, dołączyło kilku nowych reporterów. Z kolei do grona prowadzących główne wydanie o 19.30, po kilku latach powróciła Danuta Holecka. Wciąż nie wiadomo, jaki los czeka dotychczasowe prowadzące Dianę Rudnik i Beatę Tadlę.

Danuta Holecka

Dziennikarka dołączyła do grona prezenterów "Wiadomości". Poprowadzi główne wydanie serwisu o godz. 19.30. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, w roli prowadzącej na antenie TVP1 Holecka pojawi się już dzisiaj. O tym, że dziennikarka dołączy do redakcji "Wiadomości" spekulowano od kilku dni, po tym jak pojawiła się w towarzystwie nowego prezesa TVP Jacka Kurskiego podczas jego pierwszej wizyty na Woronicza.

Danuta Holecka od wielu lat jest związana z telewizją publiczną. Ostatni raz występowała w "Wiadomościach" w 2010 r., gdy szefem serwisu był Jacek Karnowski. Wcześniej była gospodynią głównego programu informacyjnego stacji w latach 2003-2004 i w 1997 r. Z kolei w latach 1993-2004 była prowadzącą porannych i popołudniowych wydań serwisu.

W ostatnich latach Holecka pracowała w TVP Info. Prowadziła tam serwisy informacyjne i programy publicystyczne. W 2013 r. przeszła do TVP Regionalnej (obecnie TVP3).

Reklama

Klaudiusz Pobudzin

Do grona reporterów "Wiadomości" dołączył Klaudiusz Pobudzin. Zadebiutował we wtorkowym wydaniu serwisu, gdzie przygotowywał materiał dotyczący Trybunału Konstytucyjnego.

Wcześniej Pobudzin pracował w telewizji Trwam. Był tam reporterem i prowadzącym program "Polski punkt widzenia".

Marcin Tulicki

Marcin Tulicki do tej pory pracował w TVP Katowice. Był reporterem serwisu "Aktualności" i prowadzącym program "Bez korekty".

Wcześniej był związany z gazetą "Wiadomości Zagłębia".

Jarosław Olechowski

Dziennikarz przeszedł do redakcji "Wiadomości" z TVP Info, gdzie był reporterem od 2008 r. 

Wcześniej był zatrudniony w TV Puls, i pisał dla "Rzeczpospolitej". 

Małgorzata Wiśniewska

Małgorzata Wiśniewska od 1993 r. związana jest z "Panoramą". Zajmuje się przede wszystkim tematyką medyczną i społeczną. 

Michał Rachoń

Z kolei szefem publicystyki w TVP Info został Michał Rachoń, który wcześniej pracował w Telewizji Republika. Prowadził tam programy informacyjne, publicystyczne i był reporterem. 

Wcześniej pracował w "Gazecie Polskiej".


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne