Reklama

Reklama

Nowe spoty Fundacji Polsat

Od 8 lutego widzowie kanałów Grupy Polsat mogą zobaczyć najnowsze spoty Fundacji Polsat, w których występują jej podopieczni – Maja, Radek, Emilka, Jaś, Staś oraz Filip. Reżyserem spotów był Andrzej Szajewski.

W najnowszych spotach Fundacja Polsat pokazuje, że marzenia jej podopiecznych są naprawdę proste, a dzięki wsparciu jakie jest możliwe m.in. poprzez przekazywanie 1 proc. podatku dochodowego - Fundacja może te marzenia spełniać. W nagraniu wzięli udział m.in. podopieczni Fundacji - Maja, Radek, Emilka, Jaś, Staś, Filip oraz Karolinka - dziewczynka, której bliska jest pomoc dzieciom.

W 2021 roku mija ćwierć wieku od kiedy to Zygmunt Solorz i Telewizja Polsat powołali do życia Fundację Polsat. Dzisiaj to jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski. W sumie na cele statutowe Fundacja Polsat przekazała dotąd ponad ćwierć miliarda złotych!

Reklama

Nowa odsłona strony internetowej

Od miesiąca funkcjonuje nowa strona internetowa Fundacji, w której zmieniona została szata graficzna. Strona posiada również nowoczesną kompozycję. Odwiedzający ją internauci, pod adresem fundacjapolsat.pl, mogą m.in. śledzić bieżące działania Fundacji Polsat i przyszłe inicjatywy, a także poznawać sylwetki podopiecznych.

Fundacja przekazała ponad 257 mln zł

Fundacja Polsat, jedna z największych organizacji pozarządowych działających na terenie Polski, od dwudziestu pięciu lat kieruje swoją pomoc do chorych dzieci i ich rodziców.

Do dziś Fundacja objęła swoją pomocą 37 835 małych pacjentów i wsparła finansowo 2 635 szpitali i ośrodków medycznych w całym kraju, które zostały wyremontowane lub wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny, a także szkoły, przedszkola i placówki, w których przebywają dzieci w pieczy zastępczej. W sumie na cele statutowe Fundacja przekazała dotąd 257 068 233,87 złotych. Fundusze na prowadzenie działalności pochodzą z ogólnopolskich kampanii, darowizn, dotacji wielu firm i osób prywatnych.

Zachęcamy do obserwowania bieżących działań Fundacji na profilach Facebook i Instagram.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy