Reklama

Reklama

​Nietypowy protest "Faktu"

Piątkowe wydanie "Faktu" zaskakuje swoich czytelników. Twarze zamieszczonych na łamach gazety polityków są zamazane. Powodem takiego rozwiązania jest protest przeciwko zmianom, jakie niebawem maja się pojawić w Sejmie.

"Protestujemy przeciwko planom ograniczenia przez marszałka Marka Kuchcińskiego pracy dziennikarzy w Sejmie. Marszałek chce całkowitego zakazu nagrywania i fotografowania w całym Sejmie"- uzasadnia "Fakt".

Nowe zasady pracy dziennikarzy w Sejmie. Popieracie pomysł?

W ramach zmian, jakie mają zostać wprowadzone od 2017 roku, powstanie m.in. Centrum Medialne, a każda redakcja dostanie możliwość powołania dwóch stałych korespondentów parlamentarnych.

Reklama

Propozycje spotkały się z krytyką środowiska dziennikarskiego i opozycji. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy