Reklama

Niepokojące zdjęcia posła Jarosława Zielińskiego. "Przeszedłem planowany zabieg"

Ludziom życzliwym dziękuję za słowa empatii i wsparcia, a złośliwcom dedykuję refleksję o człowieczeństwie i znane powiedzenie: "Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku. Dziadek się śmiał i to samo miał" - powiedział Interii poseł Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Zieliński. Wcześniej w mediach pojawiły się zdjęcia polityka z nieco opuchniętą twarzą oraz plastrami na nosie. Polityk wyjaśnił, co się stało.

W czwartek "Super Ekspress" opublikował zdjęcia posła z Podlasia, Jarosława Zielińskiego, na których widać, że mężczyzna ma opuchniętą twarz oraz bandaż na nosie. Nie było jednak wiadomo, dlaczego polityk znalazł się w tym stanie, zwłaszcza, że jak nieoficjalnie wiadomo, jest on ochraniany przez funkcjonariuszy SOP. 

Zdjęcia Jarosława Zielińskiego. Co się stało?

"Wobec złośliwych publikacji, pytań i komentarzy informuję, że przeszedłem planowany zabieg medyczny" - napisał przed południem w mediach społecznościowych Zieliński. Nie wyjaśnił jednak, o jakim zabiegu mowa.  Dodał, że dochodzi do siebie, ale czuje się dobrze i "nadal pracuje na rzecz wyborców i dobra publicznego".

Reklama

- Ludziom życzliwym dziękuję za słowa empatii i wsparcia, a złośliwcom dedykuję refleksję o człowieczeństwie i znane powiedzenie: "Nie śmiej się dziadku z cudzego wypadku. Dziadek się śmiał i to samo miał" - powiedział Interii poseł Zieliński.

Kim jest Jarosław Zieliński?

Jarosław Zieliński jest posłem Prawa i Sprawiedliwości z okręgu podlaskiego. W Sejmie zasiada od 2003 roku. Pracował w sejmowych komisjach: edukacji, nauki i młodzieży, finansów publicznych, ds. Unii Europejskiej, ds. służb specjalnych, administracji i spraw wewnętrznych, odpowiedzialności konstytucyjnej.

Pełnił również funkcje wiceministra edukacji i nauki (2005-2006) oraz dwukrotnie wiceministra spraw wewnętrznych i administracji (w latach 2006-2007 oraz 2015-2019).

Czytaj też: Rewolucja dla pacjentów i szpitali. Przełomowa zmiana już od 1 lutego

Ruszył nabór wniosków. Można dostać 70 tys. złotych wsparcia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: posłowie | była poseł pis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy