Reklama

Nieoficjalnie: Urszula Pasławska i Michał Kobosko gośćmi konwencji ruchu Jana Strzeżka

Urszula Pasławska i Michał Kobosko będą gośćmi konwencji programowej stowarzyszenia Jana Strzeżka - dowiedziała się nieoficjalnie Interia. Politycy Polskiego Stronnictwa Ludowego i Polski 2050 wygłoszą także przemówienia.

Jak ustaliła Interia, wiceprezes Polski 2050 Michał Kobosko oraz wiceprezeska PSL Urszula Pasławska wezmą udział w niedzielnej konwencji programowej stowarzyszenia Młoda Polska, której liderem jest Jan Strzeżek. 

Nieoficjalnie: Urszula Pasławska i Michał Kobosko na konwencji ruchu Młoda Polska

W programie zaplanowano wystąpienia polityków dwóch partii opozycyjnych, które na początku lutego ogłosiły współpracę programową, zmierzającą do wspólnego startu w jesiennych wyborach parlamentarnych.

Reklama

Wydarzenie ma rozpocząć się o 12:15, a zaprezentowane postulaty dotyczyć będą mieszkalnictwa, edukacji oraz klimatu.

Jan Strzeżek: Są politycy, którzy dostrzegają najmłodszych

W poniedziałek 13 marca informowaliśmy, że były rzecznik Porozumienia Jan Strzeżek zakłada stowarzyszenie Młoda Polska. Jak przekonywał sam lider, w jego ruchu "są osoby bardziej konserwatywne i bardziej liberalne", a celem formacji "nie jest mnożenie kolejnych bytów na opozycji".

Na pytanie, czy prowadził już rozmowy z jakąś formacją w sprawie ewentualnego startu w wyborach, przewodniczący powiedział 13 marca, że "rozmowy, spotkania i dyskusje prowadzi się zawsze", jednak najpierw Młoda Polska chce przedstawić swój program podczas konwencji 26 marca w Warszawie. - Wtedy zobaczymy, które ze środowisk chce się pod naszymi postulatami podpisać - dodał i ocenił, że "na szczęście są politycy, którzy dostrzegają najmłodszych".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Urszula Pasławska | Michał Kobosko | Jan Strzeżek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy