Reklama

Reklama

Niedzielski zachęca do korzystania z programu treningowego NFZ "8 tygodni do zdrowia"

Minister zdrowia namawia, by poprawić kondycję z programem NFZ, który jest dostępny w aplikacji mojeIKP. Przewidziany na osiem tygodni program treningowy ma m.in. budować motywację, uświadamiać korzyści z aktywności fizycznej, dawać konkretne wskazówki i zachęcać do zdrowych nawyków.

Minister zdrowia Adam Niedzielski dopinguje Polaków do poprawy kondycji. Ma w tym pomóc darmowy program treningowy.

"Program treningowy #8tygodnidozdrowia znajdziecie na #mojeikp" - napisał na Twitterze szef MZ, załączając wcześniejszy wpis Narodowego Funduszu Zdrowia na ten temat. 

Program NFZ "8 kroków do zdrowia" w aplikacji mojeIKP 

Po zalogowaniu się do aplikacji mojeIKP, należy wybrać zakładkę "profilaktyka", a następnie przejść do "aktywność fizyczna" i "8 tygodni do zdrowia". 

Na filmiku przygotowanym przez NFZ, zachęcającym do skorzystania z programu treningowego, wskazano, że został on przewidziany na 8 tygodni, ma m.in. budować motywację, uświadamiać korzyści z aktywności fizycznej, dawać konkretne wskazówki, zachęcać do zdrowych nawyków i poprawić kondycję. 

Reklama

- Dbamy o to, żebyście ćwiczyli bezpiecznie. W programie mamy cały zespół ekspertów - zaznaczono, wskazując m.in. na udział lekarza, trenera, fizjoterapeuty i psychologa. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy