Reklama

Reklama

Nie żyje Krzysztof Kiersznowski. Aktor miał 70 lat

Zmarł Krzysztof Kiersznowski, aktor filmowy, serialowy i teatralny. W karierze zawodowej wcielił się m.in. w role Wąskiego w filmach "Kiler" i "Kiler-ów 2-óch", jak i gangstera Nuty w "Vabanku" oraz "Vabank II, czyli riposta". Występował także w serialu "Barwy szczęścia" oraz kilku odcinkach "Świata według Kiepskich". Miał 70 lat.

Wiadomość o śmierci Krzysztofa Kiersznowskiego przekazano na facebokowym profilu stowarzyszenia aktorów "teatr tm". "Kochany Krzysiu, nie sądziliśmy, że tak szybko przyjdzie się pożegnać. Tyle wspólnych lat, wspólnej pracy, wspólnego życia w teatrze. Trudno wyrazić w takiej chwili wszystkie uczucia, które mamy w sercu. Trudno zebrać myśli i ubrać je w słowa. Żal, smutek, niedowierzanie i tęsknota" - napisano. 

Stowarzyszenie "łączy się w żalu" z bliskimi Krzysztofa Kiersznowskiego. "Będzie nam brakowało wspólnie spędzanego czasu - na scenie i poza nią. Będzie brakowało rozmów z Tobą, dyskusji i sporów. Będzie nam brakowało Twojego śmiechu, uśmiechu i pełnych humoru komentarzy. Twojej obecności" - dodał Tomasz Mędrzak, szef "teatru fm".

Reklama

Wpis poświęcony śmierci Kiersznowskiego umieścił w sieci również aktor Tadeusz Chudecki. "Żegnaj Krzysiu, będzie Cię bardzo brakować!" - napisał.

"Super Express" podał, że aktor zmarł w swoim domu.

Zmarł Krzysztof Kiersznowski. Zagrał w licznych filmach i serialach

Krzysztof Kiersznowski wystąpił m.in. w filmach "Vabank", "Vabank II, czyli riposta", "Wakacje  z Madonną", "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "Moje córki krowy", "Cześć Tereska" oraz "Pod mocnym aniołem". 

Grał także w serialach "Barwy szczęścia", "Samo życie", "Blondynka" czy "Świat według Kiepskich".

Aktor zmagał się z chorobą nowotworową. W sierpniu 2020 r. trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację udrożnienia żył, o czym donosiło "Twoje Imperium". Według gazety, po udanym zabiegu miał zmagać się z powikłaniami, czemu zaprzeczał sam Kiersznowski. Z kolei dwa lata wcześniej aktor przeżył wypadek samochodowy w centrum Warszawy.

Czytaj więcej w Interii Film.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje