Reklama

Reklama

Nie żyje Jerzy Czepułkowski, były poseł SLD

Zmarł Jerzy Czepułkowski, samorządowiec i wiceprezydent Ełku w drugiej kadencji samorządu oraz poseł SLD III i IV kadencji - poinformował w niedzielę rano (1 listopada) Urząd Miasta Ełku w mediach społecznościowych.

Jerzy Czepułkowski był związany z Ełkiem i Mazurami. Zanim został politykiem i samorządowcem pracował jako nauczyciel, wicedyrektor i dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych w Ełku, a także jako pedagog i dyrektor Medycznego Studium Zawodowego w Ełku.

Od 1994 r. zajął się pracą samorządową i do 1997 roku pełnił funkcję wiceprezydenta Ełku.

W 1997 uzyskał mandat poselski z listy SLD. Po raz drugi został wybrany w wyborach w 2001 z ramienia tego samego ugrupowania w okręgu olsztyńskim. W IV kadencji Sejmu był przewodniczącym Komisji Europejskiej i zastępcą przewodniczącego sejmowej komisji śledczej ds. prywatyzacji PZU. W latach 2006-2014 był radnym Ełku.

Reklama

Pracował także jako przewodniczący Związku Międzygminnego "Gospodarka Komunalna" (w latach 2011-2015 i od 2019 r. do śmierci).

Jerzy Czepułkowski miał 68 lat. Nie podano przyczyny jego śmierci. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy