Reklama

Reklama

Nie żyje dziennikarz Andrzej Godlewski

Nie żyje polski dziennikarz prasowy, menedżer telewizyjny i publicysta radiowy Andrzej Godlewski. Zmarł w wieku 49 lat. O jego śmierci poinformował dziennikarz Marcin Antosiewicz.

"Dziś w nocy odszedł Andrzej Godlewski. Wspaniały Dziennikarz i Człowiek. Andrzeju, dziękuję za Twoją mądrość i przyjaźń! Dzielnie walczyłeś w ostatnich latach o zdrowie. Twoja Klara może być z Ciebie bardzo dumna! Odpoczywaj w spokoju! Do Zobaczenia!" - napisał w sobotę na Twitterze dziennikarz Marcin Antosiewicz.

Andrzej Godlewski był dziennikarzem prasowym, menedżerem telewizyjnym i publicystą radiowym. Od 2011 do 2016 roku pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego TVP1, Piotra Radziszewskiego.

Zmarł w wieku 49 lat.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy