Reklama

Nie zatrzymał się przed "stopem". Jedna osoba nie żyje

Jedna osoba zmarła i jedna została ciężko ranna w wypadku drogowym na drodze krajowej nr 60, do którego doszło w niedzielę w miejscowości Ponikiew Duża, w gminie Goworowo (woj. mazowieckie) - poinformowała Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

Asp. Norbert Cibor z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu powiedział PAP, że do kolizji doszło kilka minut po godz. 15 na odcinku drogi krajowej nr 60 między Ostrowią Mazowiecką a Różanem w miejscowości Ponikiew Duża (gm. Goworowo).

Mężczyzna ok. 60 lat, który kierował skodą, nie zatrzymał się na znaku stopu i, wyjeżdżając na drogę nr 60, nie ustąpił pierwszeństwa 26-latkowi kierującemu samochodem ciężarowym, który jechał w kierunku Różana.

"To jest takie nieszczęśliwe skrzyżowanie, które w tym momencie jest przebudowywane i powstaje tam rondo, bo dochodziło tam do wielu zdarzeń drogowych" - powiedział PAP Cibor.

Reklama

Na miejscu wypadku zmarł kierowca skody, 26-letnia pasażerka samochodu została a ranna i trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

Na miejscu czynności przeprowadził prokurator. Kierowca ciężarówki - jak wykazało badanie - był trzeźwy. 

Sprawdź na bieżąco - utrudnienia na drogach w całej Polsce!

Poinformuj nas o sytuacji na drogach, prześlij zdjęcia!

Najświeższe informacje o sytuacji na drogach na Twitterze

Sprawdź, czy zdał(a)byś dzisiaj test na prawo jazdy

Szczegółowa prognoza pogody godzina po godzinie

PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy