Reklama

Reklama

"Newsweek": Rosati zarobił w SKOK-u Wołomin

Z ustaleń tygodnika "Newsweek" wynika, że Dariusz Rosati dostał sześć tysięcy złotych za przemówienie, które wygłosił na imprezie urodzinowej SKOK-u Wołomin.

Impreza, na której wystąpił eurodeputowany, odbyła się jesienią 2014 roku. W tym czasie niektórzy zarządzający SKOK-iem Wołomin siedzieli już w areszcie. 

"Newsweek" przypomina, że szefowie wołomińskiej kasy, Mariusz G. i Piotr P., odpowiedzą przed sądem między innymi za defraudację 360 mln zł oraz uczestnictwo w zorganizowanej grupie przestępczej i udzielanie lewych kredytów. 

Rosati  w rozmowie z dziennikarzami tygodnika przyznał, że przemówienie wygłosił za pieniądze, ale o ciążących na ludziach z Wołomina zarzutach nie wiedział.

Reklama

"Poznałem tylko Mariusza G., rozmawialiśmy na gali. Pogratulowałem mu rozmachu i życzyłem dalszych sukcesów. To cała nasza znajomość" - podkreślił w rozmowie z "Newsweekiem".
Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy