Reklama

Reklama

Nelli Rokita dla "SE": Wymodliłam wam prezydenta

Nelli Rokita w wywiadzie dla "Super Expressu" ujawniła, że modliła się o to, żeby nowym prezydentem został Andrzej Duda. "I stało się! Wygrał" - oświadczyła rozradowana. Była posłanka zapowiedziała też swój "wielki powrót" do polityki.

W tym samym czasie, jak decydowały się losy Polski, a prezydent Bronisław Komorowski stanął w szranki z prezydentem-elektem Andrzejem Dudą żona niedoszłego premiera z Krakowa pielgrzymowała do grobu świętego Jakuba w katedrze w Santiago de Compostela w północno-zachodniej Hiszpanii.

"To był czas refleksji" - wyznaje Nelli Rokita. "Modliłam się między innymi za wygraną Andrzeja Dudy w wyborach, za siebie, za rodzinę i za Polskę" - dodaje.  Była posłanka nie kryje też radości z tego, że wygranym w ostatecznym starciu okazał się kandydat Prawa i Sprawiedliwości. 

Reklama

Małżonka Jana Rokity uchyliła też rąbka tajemnicy w sprawie swojej dalszej politycznej kariery i zapowiedziała "wielki powrót".  "Chciałabym wystartować w jesiennych wyborach z list Prawa i Sprawiedliwości. Najchętniej do Senatu" -  podkreśliła w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu".Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy