Reklama

Reklama

Najnowszy sondaż poparcia

KANTAR Millward Brown SA przeprowadził sondaż na zlecenie "Faktów" TVN i TVN24. Na czele PiS z 32 proc. poparciem, 27 proc. dla PO. Trzecie miejsce i 9 proc. poparcia dla ugrupowania Kukiz'15.

O trzy punkty procentowe wzrosło poparcie dla Prawa i Sprawiedliwości, obecnie wynosi 32 proc. Z kolei Platforma zanotowała 4 proc. spadek i może liczyć na 27 proc. poparcie. W Sejmie znalazłaby się także Nowoczesna (8 proc.) i SLD (6 proc.).

Poniżej progu wyborczego znalazło się: Polskie Stronnictwo Ludowe (4 proc.), Partia Razem (3 proc.), Partia Wolność (2 proc.) oraz Ruch Narodowy (1 proc.).

4 proc. ankietowanych jeszcze nie zdecydowało.

Badanie przeprowadzono w dniach 2 - 4 czerwca.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy